Call Us Now : +48 737 318 062

O nas

Kim jesteśmy?

Firma Better Profits powstała w 2011 roku z misją dostarczania rozwiązań technicznych dla biznesu. Tworzymy oprogramowanie, które automatyzuje procesy zachodzące w Twojej firmie pozwalając tym samym osiągnąć jej wyższy poziom poprzez zwiększenie możliwości produkcyjnych, lub upraszając procedurę sprzedaży.

Jesteśmy niewielką firmą i dzięki temu możemy szybko reagować na dynamiczne zmiany na rynku technologicznym. Przykładem może być stworzone przez nas oprogramowanie dla systemu Android, które znajduje zastosowanie w nowoczesnych systemach telemetrycznych.

Daj swojej firmie szanse i podejmij wyzwanie razem z nami!

Nasz zespół

Kompetencja, profesjonalizm, rzetelność i uczciwość – tak można streścić cechy charakterystyczne dla osób pracujących pod szyldem Better Profits.

Wspólna misja

Nasza misja, to misja, która jest wspólna dla nas i Twojej firmy. Chcemy, by Twoja firma wchodziła na kolejne poziomy rozwoju, dostarczając Ci odpowiedniej …

Dynamiczny rozwój

Staramy się ciągle rozwijać podnosząc jakość oferowanych przez nas usług oraz ich wachlarz. A wszystko po to, by Twoja firma mogła się rozwijać równie …

Profil firmy

Firma Better Profits specjalizuje się głównie w dostarczaniu różnego rodzaju rozwiązań informatycznych, zarówno dla aplikacji webowych, jak i desktopowych oraz mobilnych.